Презентація проекту TEX4YUA на LNTU CREATIVE FASHION FORUM
Джерело: Луцький національний технічний університет
Луцький національний технічний університет у співпраці з партнерами став переможцем проєкту TEX4YUA – спеціального грантового конкурсу на підтримку України в рамках програми Шведського інституту SI Baltic Sea Neighbourhood Programme. Проєкт спрямований на розширенння можливостей студентської та учнівської молоді, викладачів та молодих працівників, залучених до текстильної промисловості.
Партнерами проєкту стали:
– Шведський інститут SI Baltic Sea Neighbourhood Programme;
– University of Borås (м. Борас, Швеція);
– Луцький національний технічний університет (м. Луцьк, Україна);
– Українська інженерно-педагогічна академія (м. Харків, Україна);
– Громадська організація «Інноваційна генерація» (м. Харків, Україна)
23 травня 2024 р. на LNTU CREATIVE FASHION FORUM проєкт ТЕХ4YUA: стала досконалість для української молоді в текстильній та швейній промисловості презентувала кандидат технічних наук, доцент кафедри технологій легкої промисловості Луцького національного технічного університету Оксана Ткачук
Вона розповіла про мету та завдання проєкту, зазначила, що джерелами актуальності проєкту є: запити виробників текстильних виробів щодо сучасних компетентностей; бажання української молоді засвоїти нові конкурентоздатні технології; можливості європейських університетів щодо формування сучасних копетентностей у промисловості та співробітництво ЛНТУ з університетами України і Швеції.
Також Оксана розповіла про попередні дослідження та запропонувала долучитися до опитування, яке спрямоване на аналіз потреб текстильної та швейної освіти в Україні серед різних груп цільової аудиторії, таких як здобувачі освіти, випускники, викладачі, підприємці та інші зацікавлені сторони. Основні цілі анкетування – з’ясувати потреби та очікування щодо програм, предметів та методів навчання у галузі текстильної освіти, а також визначити можливості розвитку текстильного сектору в контексті освітніх потреб. Результати анкетування допоможуть у формуванні ефективної стратегії розвитку освітніх програм у галузі текстилю відповідно до потреб сучасного ринку праці та індустріальних вимог.
Долучитись до опитування можна за посиланням http://surl.li/szfbq.